Co pro mě znamená komplexnost?

Už jako malá holka jsem si přála žít v domečku se zahrádkou, nejlépe někde na kraji lesa. V místě, které nebude daleko od města, ale zároveň tam, kde chodí srnky dávat dobrou noc. Jak šel čas a já byla starší a ekonomičtěji stálejší, tak jsem si svůj sen začala realizovat.

DOMEČEK

Přibližně po roce hledání domečku zvítězila myšlenka novostavby. Pocit, že po podlaze nikdo předtím nešel, v kuchyni nikdo nevařil, ve vaně se nikdo nemyl a na terase budu ráno sedět s horkou kávou a koukat na rozbřesk ranního slunce mezi stromy, byl natolik uchvacující, že jsme šli konat!!!

Brzo jsem začala chápat, že rozhodně nemám časovou ani profesní kapacitu na stavění domu. Kdo stavěl dům, tak chápe. Realizaci svého snu jsem předala do rukou odborníkům. Ale ne jen tak ledajakým. Řekla jsem si „musím najít společnost, která mi zařídí všechno od A po Z“. Firmu jsem nakonec našla a začalo se stavět

To je přesně to, co miluji – komplexnost, efektivnost a zároveň jednoduchost.

A proč Vám toto píšu? Abyste si mohli představit, co vidím já pod pojmem KOMPLEXNOST.

Ráda toto slovo využívám i v ostatních oblastech svého života, například u výběru elektroniky, práce a hlavně u otázky zdraví, výživy a jídla.
Někdy to ovšem zabere dost času, než najdu řešení na míru pro sebe, a proto jsem se rozhodla s Vámi podělit o své zkušenosti.

KOMPLEXNOST V JÍDLE

Pro mě je komplexnost u jídla velmi důležitá. Když už něco jím, chci, aby to bylo luxusní mlsání a měla tato činnost smysl a ten nejlepší účinek. Miluji různorodost chutí potravin a nerada si cokoliv odpírám. Přesto nad jídle přemýšlím, snažím se každé sousto prožít a užít.

PŘEMÝŠLET OD NÁKUPU K TALÍŘI

Cesta k dobrému jídlu vždy začíná nákupem. Znáte výraz „hladovět nad plným talířem“? Pokud ne, pokusím se Vám to přiblížit. V dnešní době není problém s nedostatkem jídla, ale s jeho kvalitou a tedy i nutriční výživou. Můžete toho snít opravdu hodně, ale vitamíny, minerály, enzymy, antioxidanty, bílkoviny, vlákninu to abychom ve složení s lupou hledali.
Takže vlastně naše buňky hladoví po výživě a vysílají chutě, i když je bříško do plna najezené.

PŘIDAT NEBO VYMĚNIT

A tak začalo moje pátrání po jídle, co moje tělo nasytí, nejlépe i vyčistí a hlavně mi bude chutnat. Hledala jsem ve svém okolí a zkoušela jsem najít pro sebe správnou výživu. Můj mikrobiom mě, ale nikdy nezklamal, vždy mi po čase řekl, že buď potřebuje víc nebo mám hledat něco jiného. Především mám ráda jednoduchost a upřímně i své pohodlí. Takže hodiny v kuchyni nejsou nic pro mě. Přiznávám se dobrovolně. Ráda uvařím, ale stačí jednou za čas.

MÁ TO VŠECHNO, CO CHCI 🙂

Konečně po čase jsem na svých životních cestách našla komplexní zelené potraviny. Nejen, že sytí a čistí, ale také harmonizují. Jsou naprosto přirozené a jejich užívání je jednoduché. Vnímám je, jako svůj první malý dobrozvyk. Moje tělo má sílu na zvládnutí každodenního stresu, necítím se už tolik unavená a mám dostatek vitamínů, minerálů, a dalších stavebních prvků pro opravu buněk a výstavbu nových tkání.

ZPRACOVÁNÍ VS. VSTŘEBATELNOST

Díky přírodě, která nám traviny a řasy dává už miliony let, jako základ potravního řetězce, mám správně nakrmen svůj mikrobiom, posílenou imunitu a užívám si plného zdraví. Musím, ale napsat, že je zde důležitá otázka zpracování a tedy i vstřebatelnost nutričních látek. Například u chlorelly je důležitý proces sušení a dezintegrace buněčné stěny, aby se maximálně dobře vstřebaly nutriční látky.

I zde jsou odborníci od A do Z, od semínka až na Váš stůl. Jsem nadšená, když vidím, že jejich produkty neobsahují plnidla, pojidla a aditiva. Inspirují se přírodou a využívají její zákony v její přirozenosti.

JEDNODUCHÉ PŘÍRODNÍ ZÁKONY

Kéž bychom se přírodními zákony více inspirovali a to ve více oblastech. Potom by stavba domečku netrvala roky a mohla bych si žít svůj sen, možná. Postavili jsme krásný dům, s výhledem do lesa. Avšak žije v něm svůj sen jiná šťastná rodina a dům je plný lásky.

I zelené potraviny jsou plné přírodní a přirozené lásky, která nám pomáhá plně žít svůj sen ve zdraví a kráse.

Sedm let šířím cestu vitality a zdraví. Po mnohaletém hledání a zkoumání jsem našla smysluplné řešení svých zažívacích problémů a způsoby, jak posílit imunitu pomocí přirozených a komplexních zelených superpotravin. Více si přečtete zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Vaše cesta ke zdraví a kráse, čtěte zdarma

    OČISTA TĚLA. Jak být zdravá a ve formě s pomocí a sílou zelených potravin?

  • Chcete si užívat život naplno díky zeleným potravinám a mít tyto pomocníky doma jako já? Klidněte na tlačítko:

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na FB