Chcete mít funkční životní styl,
být zdravá, krásná
a cítit se skvěle?

Už Vás nebaví počítat kalorie, držet nefunkční diety, zkoušet XY doplňků stravy, léků a jíst z krabiček? 

Často ze svého okolí slýchávám:

"Cítím se unavená, mám nafouklé břicho, pálí mě žáha, zase mě trápí zánět močáku. Mám problémy se štítnou žlázou, musím jíst léky na tlak, na cholesterol,... už mě to nebaví!"

"Vypadám sklese, nemám jiskru v oku, lámou se mi nehty i vlasy, mám nezdravou barvu pleti a o postavě ani nemluvím. Kde jsou ty časy, kdy jsem měla o deset, dvacet, třicet kilo méně."

Vidíte se v tom také?

Já ano. Dříve jsem to měla velmi podobně, lámaly se mi nehty. Pleť jsem měla průhlednou a křehkou, břicho věčně nafouklé a byla jsem totálně bez energie. Přišla jsem si jako bych vážila tuny a zdrcadlu jsem se vyhýbala. 

Nutně jsem potřebovala změnu!

V roce 2015 jsem poznala zelené potraviny, zařadila je do jídelníčku. Byla jsem nadšená jejich jednoduchostí a čistotou, které podtrhovali jejich funkčnost. Během prvních měsíců jsem shubla o 8 kilo, doslava jsem pocítila příliv energie a nafouklé bříško už nemám.

Díky první intenzivní očistě těla vymyzely nejen dlouholeté zdravotní problémy se zánětem močových cest a alergií. Každou očistou se těším z nových lepších výsledků a hlavně jsem vděčná z velikosti S a v létě po jarní očistě těla i XS 🙂.

Během 21 denní očisty těla jsem se naučila drobným každodenním dobrozvykům, jak se starat o své zdaví a tělo. Díky nim si teď mohu užívat každý den bez omezení a strachu o své zdraví a vitalitu.

A nyní to naučím i Vás.

průvodce 21 dní očisty těla

s principy zelených potravin

Tento průvodce Vás provede den po dni za Vaším vytouženým cílem.
Na konci na Vás čeká odměna ve formě pevnějšího zdraví, vyladěné postavy, více energie a skvělých pocitů!
Každý den se budete věnovat novému tématu, který přispívá k získání nového dobrozvyku. Najdete zde jednoduché, žitelné a vyvážené recepty, plné nutriční výživy. Ochutnáte nové pochutiny. Budete přesně vědět co a kdy jíst, pít a jak snadno a efektivně se cvičit.
Na konci každého bloku máte prostor pro své poznámky a postřehy. 

Průvodce je i pozvánkou do podpurné skupiny na fb, kde 21 dní očisty prožíváme společně, sdílíme se a podporujeme navzájem.

Co získáte?

Průvodce, kterého budete mít každý den po ruce. Ukáže Vám cestu za Vaším snem krůček po krůčku a díky tomu dojdete do cíle. 

 • Jednoduché repecty
  Recept jídel na každý den. Nové potraviny, podporující přirozenou očistu těla. Objevení nových chutí a nové kombinace. Dostatečná nutriční výživa, podporující regeneraci buněk.
 • Nákupní seznam
  Seznam potravin, které budete potřebovat na každý den.
 • Prostor pro poznámky
  Každý den si můžete zapisovat své postřehy a poznámky. Můžete si poznačit své výsledky, pocity nebo si kreslit.
 • Téma dne
  Dobrozvyky nebo téma, které podporují restart Vašich dní.
 • Bonusy
  Bonusy formou odkazů na videa, články a příspěvky.

Díky průvodci navíc ušetříte čas a peníze, které byste strávili hledáním funkčního programu, receptů a nákupů potravin.

Během své cesty za zdravím a smyslem života jsem narazila na mnoho překážek. Nebyla to cesta snadná, ale díky ní se nyní cítím skvěle a plná síly.
Naučila jsem se mnohé o tělu, duši a emocích.

Proto jsem pro Vás vytvořila Průvodce, který Vám usnadní překonat každodenní těžkosti a nástrahy.
Dobrozvyky v něm Vám usnadní cestu ke zdraví a kráse.

Co o detoxu říkaji ostatní?

Alena Princová62 let, Brno

Zelené potraviny užívám od roku 2018.
Měla jsem problémy s klouby, kolena a kyčle. Někdy se mi kolena i sama jakoby podlomila. V té době jsem se seznámila s Lucií, představila mi "zelenáče" a já je zkusila.
Na podzim jsem vyzkusila první detox. Začátek nebyl snadný, ale po třech dnech jsem se cílila lépe. Dušená zelenina a obiloviny mi chutnaly, ani navýšení zelenáčů mi nedělalo problémy. Důležitý byl pro mě úbytek váhy 4kg. Vracela se mi i vitalita, už jsem nebyla tak unavená. Každý rok si dělám očistu a zkouším nové recepty. Hlavně nezapomínám na ječmen a chlorellu je to každodenní rituál. Není to žádná dieta jen více zeleniny a zelenáče. Zjistila jsem že detox dvakrát do roka a každý den se zelenáči mi dělají dobře.
Nastartovala jsem si novou životosprávu a začala se aktivně hýbat.
Turistika pod 10 km denně nejdu a to střídám s kolem nebo koloběžkou.V zimě kruhác ve fitku.
Pohyb teď prostě potřebují a plně si ho užívám.

Renata VelebováFlorida

Krasný den všem! Já bych jen moc chtěla podekovat vsěm, kteří se nějak podíleli na příravě a organizaci tohoto detoxu!
Jídla jsme připravovali v USA a díky tomu se opět rozšířila moje slovní zásoba o některé potraviny (jako například kroupy). Moje první myšlenka byla zbavit se nějakych kil, což se mi podarřlo. Já jsem zhubla   4 kg a můj parťák dokonce nějakých 10 kg a s tím i hromada cm, ale HLAVNĚ!! Já se zbavila mé závislosti na cukru, kterou jsem si dlouho nechtěla ani přiznat! Vůbec mi nescházel a doufam, že už ani nikdy nebude!
Můj parťák, který tvrdil, že on jako vrchní pojídač steaku nemůže přežít bez masa a život bez piva není život, to zvládl úplně s přehledem! Dokonce nemá potřebu se vracet ke starým zlozvykum. Jako motivaci přikládám se svolením pár fotek. Moc děkujeme!

Peťa MášováBrno

Zelenáči mi do života vstoupili v květnu 2021.
Na jaře jsem šla do detoxu naplno. A hned jsem byla nadšená. Recepty na každý den, včetně nákupního seznamu. Nemuset vymýšlet co vařit, paráda.
A kolik nových druhů potravin jsem poznala, občas jsem ani nedokázala vyslovit jejich název 🙂, a ty nové chutě. Ano, ne vše mi hned chutnalo, ale je spousta koření, která mi s tím pomohla. Vůbec nic mi z normálního jídla, na které jsem byla do té doby zvyklá nechybělo. A vždy jsem se těšila na další den, co zase bude dobrého.
Už po 5 dnech jsem šla s váhou dolů, mám 20 kg nadváhu, takže to nebylo zase tak složité, když je co shazovat. Byla jsem plná energie a v noci se mi konečně krásně spalo, žádné nafouklé břicho ani zažívací potíže. A výborné byly diskuze a připomínky ve skupině. Různé postřehy a připomínky. V partě se vše líp zvládá. 21 dnů uteklo jako voda, ale já si je prodloužila o dalších 10 dní, protože se mi to tak líbilo a nechtěla jsem končit.
A super, že  brožurka je online, protože je vždy po ruce.

Dá se říct, že mi Zelenáči pomalu, ale jistě, mění život k lepšímu.

Julie Dvořákováprůvodce životní změnou

Detox si dopřávám dvakrát ročně už několik let a kromě mírného úbytku na váze (při dlouholetém užívání zelených potravin se mi váha moc nemění 😊), pociťuji nejvíce změnu v myšlení, více si věřím, jsem spokojenější a mám více energie.
Moc mne baví jednoduché recepty, kdy vím, že za patnáct minut max. mám uvařeno 😃👍. Jídla jsou barevná, pestrá a chutná.

Těch benefitů je více, tak neváhejte a zkuste to! 😉