Zdravé bříško

Chcete mít funkční životní styl, být zdravá, krásná a šťastná ve svém těle?

Už Vás nebaví počítat nebo zadávat kalorie do tabulky, držet nefunkční diety,

zkoušet XY doplňků stravy, léků a nebo jíst z krabičky?

Často ze svého okolí slýchávám:

“Cítím se unavená, mám nafouklé břicho, pálí mě žáha, zase mě trápí zánět močáku.
Mám problémy s štítnou žlázou, musím jíst léky na tlak, na cholesterol,… už mě to nebaví!”

“Vypadám sklesle, nemám jiskru v oku, lámou se mi vlasy, třepí nehty, mám nezdravou barvu a o postavě ani nemluvím 🙁
Kde jsou ty časy, kdy jsem měla o deset, dvacet kilo méně?”

Vidíte se v tom také?

Já ano, dříve jsme to měla velmi podobné. Lámaly se mi nehty. Pleť jsem měla jak z papíru, průhlednou a křehkou. Bříško věčně nafouklé a byla jsem totálně bez energie. Připadala jsem si jako bych vážila tuny a zrcadlu jsem se raději vyhýbala.

Nutně jsem potřebovala změnu!

V roce 2015 jsem poznala zelené potraviny, zařadila jsem je do jídelníčku. Byla jsem nadšená jejich jednoduchostí a čistotou, která podtrhovala jejich funkčnost. Během prvních týdnu jsem zhubla 8 kilo, doslova jsem cítila příliv energie a nafouklé bříško zmizelo.

Díky první intenzivní očistě jsem se zbavila nejen chronických zdravotních problémů se zánětem močových cest, ale také alergií. 

Každou očistou se těším z nových a lepších výsledků a hlavně jsem vděčná ze menší velikosti hlavně do letních šatiček a plavek 🙂

Během 21 denní očisty těla se vždy naučím další drobný dobrozvyk, díky kterému se intenzivněji starám o své zdraví, vitalitu a krásu. Díky těmto každodenním jednoduchým dobrozvykům si užívám každý den bez omezení a strachu o své zdraví a vitalitu.

A nyní to naučím i Vás.

Průvodce 21 dní očisty těla

s principy zelených potravin

Tento průvodce Vás provede den po dni za Vaším vytouženým cílem.

Na konci očisty Vás čeká odměna ve formě pevnějšího zdraví, vyladěné postavy, více energie a skvělých pocitů!

Každý den se budete věnovat novému tématu, který přispívá k získání nového dobrozvyku pro odolnější imunitu. Najdete zde doporučení na jednoduché, žitelné a vyvážené recepty, plné nutriční výživy. Ochutnáte nové pochutiny. Budete přesně vědět co a kdy jíst, pít, a jak snadno a efektivně si zacvičit.

Na konci každého bloku je prostor
pro vaše poznámky a postřehy.

Hlavní pilíře Průvodce:

Tělo

Jak správně pečovat o své tělo, aby bylo krásné a zdravé? Které nezahleňující potraviny vybrat a jak z nich jednoduše vařit, aby jídlo bylo dostatečně vyvážené, výživné a chutné?

Mysl

Jak se nejlépe postarat o svoji mysl? Jak se zaměřit na svůj cíl a nesejít z cesty? Která cvičení zařadit do každodenního rituálu pro vyšší odolnost vůči stresu? Jak ulehčit myšlenkám?

Duše

Jak se postarat o svoji duši, aby byla šťastná? Co fyzicky dělat pro spokojenost duše? Jak poznat samu sebe? Které jídlo a cvičení pomáhají duši?

Průvode je i pozvánkou do podpůrné skupiny na FB, kde 21 dní očisty prožíváme společně, sdílíme se, praktikujeme dobrozvyky a podporujeme se navzájem.

Co získáte v průvodci?

Jednoduché recepty

Recepty na odlehčená jídla s omezením zahleňujících potravin na každý den. Nové pochutiny a jejich kombinace směřující k efektivní a přirozené očistě těla.  Objevování nových chutí a variací jídel.
Dostatečná nutriční výživa po celou dobu programu podporující regeneraci buněk. 
Žádná dieta ani extrémní hladovění. 

Nákupní seznam

Seznam potravin, které budete potřebovat na vaření denních jídel.

Prostor pro poznámky

Na konci každého tématu je prostor pro vaše poznámky.

Téma dne

Dobrozvyky a zajímavá témata, která podporují posílení imunity, krásy a očisty těla s radostí a vyšším efektem.

Bonusy

Bonusy formou odkazů na videa, články a příspěvky k tématu.

Díky průvodci navíc ušetříte čas a peníze, které byste strávili hledáním funkčního programu, receptů a nákupů potravin.

Co je možné získat pomocí programu očisty těla?

Krása a mládí

Vyladěná postava pomocí pravidelného cvičení, odlehčeného jídelníčku a péčí o svoji pleť a kůži. Dostatečné a přirozené získávání Spermidinu, který zpomaluje stárnutí.
Výživa a pitný režim, který tělo potřebuje potřebuje ke své kráse.

Zdraví a záře

Vyladění střevního mikrobiomu, který přímo ovlivňuje odolnost imunity. Posílení vnitřního lékaře a zbavení se chronických zánětů pomocí vyladěného jídelníčku bez zahleňujících potravin. Příjem kvalitní  a přirozené potravy, nutriční klid díky zeleným potravinám, které navíc působí silně protizánětlivě. 

Vitalita a šmrnc

Získání životního elánu díky novým zážitkům a poznáním sama sebe, odlehčenému jídelníčku s jiskrou v oku je zaručena.
Nová životní síla při odevzdání závislostí, zlozvyků a vykročením ze zóny bezpečí. 

reference účastníků programu 21 dní očisty těla:

Zelené potraviny užívá od roku 2018. Měla jsem problémy s klouby, koleny a kyčlemi. Někdy se mi kolena i sama jakoby podlomila. V té době jsem se seznámila s Lucií, představila mi "zelenáče" a já je zkusila. Na podzim jsem vyzkoušela první detox. Začátek nebyl snadný, ale po třech dnech jsem se cítila lépe. Dušená zelenina a obiloviny mi chutnaly, ani navýšení zelenáčů mi nedělalo problémy.
Důležitý byl pro mě úbytek váhy 4kg. Vrátila se mi dlouho ztracená vitalita a už jsem nebyla tolik unavená.
Každý rok si dělám očistu a zkouším nové recepty. Hlavně nezapomínám na ječmen a chlorellu, to je každodenní rituál. Není to žádná dieta, jen více zeleniny a zelenáčů. Zjistila jsem, že detox dvakrát do roka a každý den zelenáčky mi dělají dobře. Nastartovala jsem si novou životosprávu a začala jsem se aktivně hýbat. Turistika na 10 km denně a to střídám s kolem nebo koloběžkou. V zimě kruháč ve fitku. Pohyb teď prostě potřebuji a plně si ho užívám.
Alena P.
Brno, 62 let
Díky očistě jsem já zhubla 4kg a můj parťák dokonce 10kg a s tím i hromada cm. Ale HLAVNĚ jsem se zbavila mé závislosti na cukru! Můj parťák, který tvrdil, že on jako vrchní pojídač steaku nemůže přežit bez masa a život bez piva není život, to zvládl! Dokonce nemá potřebu se vracet ke starým zlozvykům.
Renča a Martin
Florida
Zelené potraviny patří do našeho života od roku 2010. Detox si dopřávám dvakrát ročně už několik let a kromě mírného úbytku na váze (při dlouholetém užívání ZP se mi váha moc nemění 😊), pociťuji nejvíce změnu v myšlení, více si věřím, jsem spokojenější a mám více energie.
Moc mne baví jednoduché recepty, kdy vím, že za patnáct minut max. mám uvařeno 😃👍. Jídlo jsou barevná, pestrá a chutná. Těch benefitů je více, tak neváhejte a zkuste to!😉
Julie
Zelenáči mi do života vstoupili v květnu 2021. Následující rok na jaře jsem do toho šla naplno. A hned jsem byla nadšená. Recepty na každý den, včetně nákupního seznamu. Nemuset vymýšlet co vařit , paráda. A kolik nových druhů potravin jsem poznala, občas jsem ani nedokázala vyslovit jejich název 😃, a ty nové chutě. Ano, ne vše mi hned chutnalo , ale je spousta koření, která mi s tím pomohla. Vůbec nic mi z normálního jídla, na které jsem byla do té doby zvyklá , nechybělo. A vždy jsem se těšila na další den, co zase bude dobrého.
Už po 5 dnech jsem šla s váhou dolů, mám 20 kg nadváhu, takže to nebylo zase tak složité, když je co shazovat. Byla jsem plná energie a v noci se mi konečně krásně spalo, žádné nafouklé břicho ani zažívací potíže. A výborné byly diskuze a připomínky ve skupině. Různé postřehy a připomínky. V partě se vše líp zvládá. 21 dnů uteklo jako voda, ale já si je prodloužila o dalších 10, protože se mi to tak líbilo a nechtěla jsem končit.
Už se moc těším na novou brožurku. A super, že bude online, vždy po ruce. Dá se říct, že mi Zelenáči pomalu, ale jistě, mění život k lepšímu.
Peťa M.
Brno
"Moc děkuji Lucce za její propracovaný program. Nikdy bych nevěřila, že se mi podaří ho vydržet, nemám totiž vůli pro dlouhodobé omezování. Vše šlo ale tak přirozeně, že jsem asi po týdnu už neměla pocit, že se musím omezovat. Mojí motivací pro program bylo především zbavit se závislosti na kávě, stálé "uzobávání" sladkého a také zhubnout. Podařilo se mi vše! Skvělým bonusem je fakt, že díky velice dobrému pocitu jsem se zbavila své hubnoucí posedlosti a koncentruji se více na pocit! Zde posílám shrnutí dalších pozitivních dopadů:
- zbavení se závislosti na kávě a sladkém
- zbavení se otravných chutí něco "ujídat"
- ztráta 2,5 kg (z toho 1,8 kg čistý tuk a minus 3 cm v pase)
- ÚPLNĚ vyřešený zažívací problém (chodím denně na WC bez obtíží)
- výrazný nárůst množství energie a menší únava
- pozitivnější myšlení a větší sebedůvěra.
Podařilo se mi zařadit tyto dobrozvyky:
- cvičit každé ráno hned po probuzení
- pít ječmen těsně před spaním
- uvědomovat si vděčnost, více děkovat
- pečovat o sebe sama, dát si větší prioritu
- nové recepty a nápady v kuchyni."
Eva V.
Praha, 2023

Během své cesty za zdravím a smyslem života jsem narazila na mnoho překážek. Nebyla to cesta snadná, ale díky ní se nyní cítím skvěle a plná síly.
Naučila jsem se hodně užitečného o fungování těla, zdraví, duše a emocích.

Proto jsem pro Vás vytvořila Průvodce, který Vám usnadní překonat každodenní překážky, těžkosti a nástrahy. 
Dobrozvyky v Průvodci Vám usnadní cestu ke zdraví, kráse, radosti a vitalitě.