Stáhněte si eBook zdarma

OČISTA TĚLA

Ta správná cesta k PEVNÉMU ZDRAVÍ A KRÁSE je pomocí OČISTY TĚLA.

 

V eBooku se dozvíte o nejčastější faktorech, které ovlivňují naše zdraví, o přirozené detoxikaci, o důležitost pěstování a zpracování zelených potravin a jak nejlépe využít zelenou sílu při podpoře očisty těla. Také se dočtete, kdy nejlépe tělo čistit a co očekávat po detoxikaci.

 

V cíli na Vás čeká vyčištěné tělo, posílená imunita a vyladěná tělesná forma.

Budete se cítit skvěle! 

Co o ebooku říkají čtenáři?

Při čtení o superpotravinách jsem si uvědomila, jak je důležité starat se o své tělo zevnitř. Přehledně a krásně napsáno. Doporučuji nejen přečíst, ale určitě tyto potraviny vyzkoušet.
Žaneta H.Svět aktivních maminek
Povídání o očistě těla a zelených potravinách mne velmi zaujal. Vše je napsáno velmi srozumitelnou formou, líbí se mi, že je poukazováno na tvoje osobní zkušenosti. Mám o čem přemýšlet a uvažovat, jestli se přidám k lidem, kteří tyto zkušenosti již praktikují v životě. Několik jich znám a vím, že zelené potraviny jim přinesly do života samá pozitiva.
Jana F.Green garden
Zelené potraviny patří do našeho života od roku 2010, kdy už jsem měla doma ročního syna, který se narodil s jednostranným rozštěpem rtu, čelisti a patra. V prvním roce života prodělal dvě větší operace, proto jsem moc vděčná své poradkyni, že mi o zelenáčcích řekla, protože mám od té doby klid, že se tělo dokáže vyčistit od narkóz a léků a zároveň dostane v dnešní době tolik potřebné živiny. Druhý syn se narodil v pořádku a oba jsou to zdraví raubíři 😃!
Julie D.průvodce životní změnou