Zdravé bříško

Zde si můžete přečíst o mé cestě z chronické únavy ke zdraví a vitalitě.

Kdo jsem?

Jmenuji se Lucie a baví mě cestování, příroda a lidské příběhy. Dávají mi smysl cesty ke zdraví, které jsou bez extrémů, jsou žitelné a jednoduše fungují.

Ráda pomáhám lidem a díky svým zkušenost s péčí o zdravé bříško tedy o tělo, mysl a spirit, můžeme žít naplno radostný život.
Většinu svého volného času se pohybuji mezi odborníky v oblasti zdraví, kvality potravin a také mezi knihami a v přírodě.
Zkouším na sobě jejich znalosti a poté, co vím, že fungují je předávám dál.

Jak si pamatuji, jak můj příběh začal?

Žila jsem všedním životem s běžnými chronickými nemocemi. Den za dnem, rok za rokem. Věci kolem sebe jsem příliš neřešila a vlastně jsem ani nežila, spíše přežívala. Skoro jsem nejedla, kde bych pak mohla brát energii na skvělý život? Jenže ono to všechno mělo důvod.

Měla jsem totiž velké zdravotní problémy se zažíváním. Po operaci slepého střeva mi začalo jídlo vadit, přesněji vyprazdňování. Šla jsem na záchod maximálně dvakrát za týden a velmi často jsem měla křeče a bylo mi zle.

Takže po operaci slepého střeva začalo být opravdu zle. Pocit nafouklého břicha v jednadvaceti letech nechce žádná holka. Sice mě tyto zdravotní problémy zprvu moc nebolely, ale velmi mi znepříjemňovaly život. A jelikož mám ráda snadná, nejlépe i rychlá a efektivní řešení, bylo nejíst jedním z nich.
Stejně tak, jako brát léky na kdejakou bolístku, odřeninu, píchnutí a tak podobně. 

Díky mému “lážoplážo” přístupu k životu a zdraví mi začalo být hůř a hůř. Přišla mykóza, záněty a i bolesti. Zhoršily se mi alergie, hemeroidy, pleť i nálada. Cítila jsem se pod psa. Spala jsem celé dny nebylo možné fungovat.

Rozhodla jsem se, že to tak nenechám a začala jsem hledat řešení.

A jak můj příběh pokračuje

Dlouho jsem nemohla najít žádné funkční řešení svých zdravotních potíží.  Až jednou se objevila moje kamarádka z dětství a zašly jsme na oběd. Bavily jsme se různě i o alergiích, které ona už ale neměla. Chtěla jsem se osvobodit taky! 

Na dalším jsme se bavily o životě, o svobodě a o vůli k vlastnímu svobodnému rozhodování. Představila mi kouzlo zelených potravin. Nejdříve jsem o účincích váhala, ale nakonec má zvědavost a touha být zdravá zvítězila a raději hned jsem si je objednala. 

Po pár dnech jsem začala pociťovat velkou úlevu, břicho začalo splaskávat a já ožívat.

Byl to obrovský nával energie a života do mých žil, wau.

Zelené potraviny mi restartovaly vnitřního lékaře, díky svým přirozeným nutričním hodnotám a funkci detoxikace. Moje tělo se ozdravovalo a radovalo. Zelené potraviny jím do teď a ještě dlouho budu, jsou mým prvním dobrozvykem na mé cestě ke zdraví a životní spokojenosti. Mohu se o ně vždy opřít, každá buňka mého těla za ně děkuje.

Ale to není vše na mé cestě ke plnému zdraví. Další kroky vedly ke kvalitním potravinám a odlehčenému jídelníčku, k poznávání sama sebe a sebelásce, k mé víře, že vše je možné a že i já mohu.

Pokud chcete vědět více, klikněte na můj dárek pro vás ZDARMA.

A takhle můj příběh končí , prozatím:)